אודותינו

חברתנו, "הד פוניקס" בע"מ, הוקמה ב 1989 ומתמחה בנושא התקשורת הטלפונית ובמגוון תחומים הקשורים בכך.

מערכות ראש עבור מוקדי תמיכה ושירות לקוחות: אנו מקפידים על איכותן הגבוהה של המערכות שהננו משווקים, ע"מ לוודא כי נציגי ונציגות השירות תמיד יוכלו לשמור על קשר מיטבי עם הלקוח.  המערכות מיוצרות בסטנדרטים גבוהים, תוך עמידה בתקנים אמריקנים ואירופאים מחמירים בכל הקשור לבטיחות ובריאות. 

לאורך שנות פעילותנו הננו מוודאים כי המערכות האיכותיות שהננו מטמיעים תהיינה מלוות בשירות ברמה גבוהה, הן במידע הנדרש טרם מכירה והן בכל סיוע ותמיכה ככל שהללו נדרשים לאחר המכירה. 

ההקפדה על מערכות איכותיות ועל שירות ברמה גבוהה הוכיחו למגוון לקוחותינו את הכדאיות בהשקעה הראשונית ובערך המוסף הקיים בעת רכישת מערכות המעניקות נוחות, איכויות קול ושמע מעולות וסינון גבוה של רעשי רקע סביבתיים תוך הפקת מרב התועלת מהשימוש בהן. בין לקוחותינו בישראל ניתן למצוא חברות לתקשורת סלולארית, חברות ביטוח, משרדי ממשלה, משהב"ט וכוחות הביטחון, חברות בינלאומיות בעלות סניפים מקומיים, חברות High Tech, בנקים וחברות השקעות, ועוד.... 

ציוד המיועד לטכנאי תקשורת ומחשבים: כגון טלפוני טכנאים, ציוד איתור וגילוי כבלים, ציוד לאיתור תקלות וכיוצ"ב. גם בתחום זה, אנו מקפידים להציע מוצרים איכותיים המיועדים לאנשי מקצוע אשר יודעים להעריך את חשיבות ההשקעה בציוד המשמש אותם בעבודתם, ע"מ שזה ילווה אותם לאורך שנים, נטול תקלות תוך הענקת תוצאות אמינות. 

שפופרות מיוחדות:  הכוללות לחצן משבת "השתק" או "דיבור" (PTT, PTM ) לשימוש בחדרי מסחר וכיוצ"ב, או בעלות הגנה מיוחדת ("אנטי ונדאלי") ויכולת עמידות גבוהה לשימוש בעמדות שמירה, קיוסקים, עמדות שירות וכיוצ"ב.. 

אנו עומדים לרשותכם ככל הנדרש ובכל עת, ונשמח להתאים עבורכם את הפתרון האידיאלי בעזרת הצוות המקצועי שלנו. 

לפרטים נוספים בנוגע למגוון המוצרים אותם הננו מטעימים בישראל, הנכם מוזמנים להקיש על כל אחד מהיצרנים.

loading